بیمه آتش سوزی , بیمه آتش سوزی انبار , بیمه آتش سوزی انبار ها
شناسه خبر: 4240
بازدید: 36

تا به حال با خود فکر کرده اید که چند میلیون یا چند میلیارد سرمایه در داخل انبار های مغازه و شرکت شما موجود است؟ کافیست به نرم افزار حسابداری خود مراجعه کنید یا از حسابدار شرکت بخواهید آمار موجودی انبار را به طور دقیق در اختیار شما قرار دهد.

حالا دیگر شما متوجه میزان دارایی خود شدید و زمان آن رسیده است که به این موضوع فکر کنید برای در امان نگه داشتن سرمایه تان چه برنامه هایی را اندیشیده اید ؟ احتمالا برای جلوگیری از سرقت از انبار دوربین مداربسته نصب کرده اید یا برای نگهداری از انبار نگهبان استخدام کرده اید یا برای در امان ماندن از خطرات موجودات موذی نظیر موش از تله موش، سم و … استفاده  کرده اید.

اما آیا برای خطراتی نظیر آتش سوزی تدبیری اندیشیده اید ؟ ممکن است از تجهیزات ضد حریق در انبار خود استفاده کرده باشید ولی می توانیم بر جرئت به شما بگوییم این تدابیر کافی نیست. شما ممکن است بر اثر بی احتیاطی یک فرد یا هر عامل پیش بینی نشده دیگری دچار حادثه حریق و آتش سوزی شوید و اگر در میان تدبیرهایتان بیمه آتش سوزی تهیه نکرده باشید قطعا دچار خسارت زیادی خواهید شد.

بیمه آتش سوزی انبار سرمایه شما را در برابر خسارت های آتش سوزی محافظت می کند برای آگاهی از آن که این بیمه نامه ها چه مواردی را پوشش می دهند. می توانید تعهداتی که در ادامه می آید را مطالعه بفرمایید.

بیمه آتش سوزی , بیمه آتش سوزی انبار , بیمه آتش سوزی انبار ها 

خطرات تحت پوشش بیمه آتش سوزی انبار چیست؟

از آن جایی که بیمه آسیا در پنج سال گذشته بیمه اول کشور بوده است و از نظر میزان پرداخت خسارت به بیمه گذاران بهترین عملکرد را داشته است ما در این قسمت به خطراتی که بیمه آتش سوزی انبار آسیا تحت پوشش قرار می دهد خواهیم پرداخت.

زلزله

انفجار

آتش سوزی

سیل و طغیان آب دریاها و رودخانه ها

سقوط بهمن

سقوط هواپیما، هلیکوپتر یا قطعات آنها

صاعقه

ضایعات ناشی ازبرف و باران

انفجار ظروف تحت فشارصنعتی

ترکیدگی لوله های آب

سرقت با شکست حرز

شکست شیشه

طوفان، تندباد و گردباد

شورش، بلوا، اغتشاش و آشوب

نشست، ریزش و رانش

برخورد اجسام خارجی

هزینه های پاکسازی و جمع آوری ضایعات ناشی از خطرهای مشمول بیمه سرقت مسلحانه

خودسوزی (تفاله خشک)

پوشش هر خطر اضافی (تبعی) درگرو پوشش خطر اصلی می باشد .

خرید بیمه آتش سوزی انبار

جهت خرید بیمه آتش سوزی انبار می توانید با کارشناسان بی بیم تماس بگیرید تا پرسشنامه صدور بیمه نامه را در اختیار شما قرار دهند. پس از تکمیل پرسشنامه همکاران ما با اعزام کارشناس بیمه به محل انبار شما میزان دارایی های موجود در انبار شما برآورد خواهند کرد و در نهایت با اعلام میزان حق بیمه به شما می توانید جهت خرید بیمه نامه آتش سوزی انبار اقدام نمائید و پس از آن با خیالی آسوده تمرکز خود را بر روی کسب و کار و تجارت خود بگذارید.