شناسه پست: 4810
بازدید: 1086

خرید بیمه شخص ثالث اقساطی به چه صورت است؟

 اگر قصد دارید وسیله نقلیه خود را تحت پوشش بیمه شخص ثالث قرار دهید اما امکان پرداخت هزینه آن به صورت یکجا برایتان مقدور نیست، ما به شما خرید بیمه شخص ثالث اقساطی را پیشنهاد می‌دهیم.

از آنجایی که قانون، تمامی وسایل نقلیه موتوری را ملزم به داشتن بیمه شخص ثالث می‌داند، نداشتن آن می تواند پیامدهای جبران ناپذیر‌ی برای صاحبان وسایل نقلیه به همراه داشته باشد. بد نیست بدانید امروزه بیمه شخص ثالث یکی از پر مخاطب‌ترین بیمه‌ها در صنعت بیمه است و این به علت بالا بودن سهم آن در بازار بیمه است.

ما در این مقاله به موضوع خرید بیمه شخص ثالث به صورت اقساطی پرداخته‌ایم تا کسانی که توان پرداخت هزینه بیمه به صورت یکجا ندارند، بتوانند به صورت اقساط خودروی خود را تحت پوشش چنین بیمه‌ای قرار دهند. ما را همراهی کنید.

بیمه شخص ثالث چیست؟

بیمه شخص ثالث در بازار بیمه یکی از انواع بیمه‌های محبوب و ضروری برای هر وسیله موتوری زمینی است. این نوع بیمه، مسئولیت تامین خسارت‌های جانی و مالی وارده به اشخاص ثالث در حوادث رانندگی را برعهده دارد. منظور از شخص ثالث در این نوع بیمه، همان فرد یا افرادی هستند که در حوادث ناشی از فعالیت خودرو  زیان جانی و مالی دیده‌اند.

از آنجایی که داشتن بیمه شخص ثالث برای وسایل نقلیه اجباری است، شاید خرید آن برای برخی مقدور نباشد. در این راستا بی بیم جهت تامین آسایش و رفاه مردم شرایط خرید بیمه شخص ثالث اقساطی را فراهم آورده است.

جالب است بدانید بیمه آسیا در صنعت بیمه، از جمله شرکتی‌های بیمه‌ای است که طبق قانون بیمه، مجاز به ارائه خدمات بیمه شخص ثالث به صورت اقساطی است. این نوع بیمه در بسیاری از موارد مانند جنگ، حوادث طبیعی(سیل و زلزله) به یاری بیمه گزاران می‌شتابد و این بار نیز اقدام به فراهم کردن بستر خرید بیمه شخص ثالث بصورت اقساطی نموده است.

فروش بیمه شخص ثالث به صورت اقساط به این شکل است که سهمیه بیمه شخص ثالث در اختیار نمایندگان شرکت سهامی بیمه آسیا گذاشته می‌شود و این نمایندگان نیز با در نظر گرفتن یک سری اصول و قواعد آن را به صورت اقساطی به مشتریان خود ارائه می دهند.

مزایای بیمه شخص ثالث قسطی

از مهمترین مزایای خرید بیمه شخص ثالث به صورت قسطی، خرید بیمه در حال حاضر و شروع پرداخت اقساط آن در ماه‌های آینده است. با توجه به هزینه‌های هنگفت نگهداری وسایل نقلیه، خرید بیمه شخص ثالث نیز یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ها برای بیمه گزاران است که  همانا پرداخت هزینه خرید آن به صورت یکجا بسیار سنگین است از این رو امکان خرید بیمه شخص ثالث اقساطی  فشار ناشی از پرداخت هزینه آن به صورت یکجا بر دوش بیمه گزاران را می کاهد.

طبق ماده ۸ آیین نامه اجرایی بیمه ثالث، بیمه گزار برای دریافت بیمه شخص ثالث اقساطی باید حقیقی باشد. شخص بیمه گزار می‌تواند  با پرداخت حداقل ۵۰ درصد از کل مبلغ، بیمه شخص ثالث را در حال حاضر خریداری کرده و ۵۰ درصد دیگر را به صورت ۲ قسط به بیمه گر برگرداند.

برای تهیه بیمه نامه ثالث خود به صورت اقساطی حتما با کارشناسان بی بیم در ارتباط باشید.

تلفن: ۲۲۲۲۸۵۰۸

خرید بیمه شخص ثالث به صورتی اقساطی با ارائه چک

قابل توجه شما بیمه گذاران محترم، بی بیم تمامی بیمه نامه‌های شخص ثالث قسطی خود را با دریافت چک ارائه می دهد. بیمه‌گزاران عزیز می‌توانند با پرداخت ۵۰ درصد از حق بیمه خود به صورت نقدی، مابقی مبلغ را به صورت قسطی با ارائه چک بانکی در مدت ۴ ماه (به صورت ۲ فقره چک ۲ ماهه) پرداخت نماید.

کلام آخر….

در این نوشتار به چگونگی خرید بیمه شخص ثالث به صورت قسطی پرداختیم تا متقاضیان بیمه شخص ثالث را از چگونگی دریافت آن آگاه سازیم. همانطور که گفتیم شرکت گسترده بیمه آسیا از جمله شرکت‌های بیمه است که مجاز به ارائه بیمه ثالث برای تمامی وسایل نقلیه موتوری است.

در همین راستا بی بیم بعنوان نماینده شرکت بیمه آسیا با ارائه بیمه شخص ثالث قسطی بستری برای اقشاری با درآمد متوسط و همچنین دهک آسیب پذیر جامعه فراهم آورده تا بتوانند از مزایای پوشش این نوع بیمه بهره مند شوند.