توی این متن قصد داریم شما رو با نمایندگی بیمه آشنا کنیم و چنانچه فاز خودتون رو را با این شغل یکی می‌بینید، نسبت به جذب شما به عنوان نماینده بیمه، بدون صرف زمان، هزینه و هیچ محدودیتی اقدام کنیم. در پایان این متن و با تکمیل فرم ثبت نام، شما به یک نماینده فروش بیمه تبدیل شدید و می‌تونید کار خودتون رو با فروش اولین بیمه نامه آغاز کنید!
نمایندگی بیمه در نگاه عامه مردم شغلی با کلاس و پر درآمد محسوب میشه. نماینده بیمه شخصی مرتب، خوش برخورد با بیانی نافذه که میتونه مخاطب خودش رو برای خرید بیمه نامه تحت تاثیر قرار بده. نماینده بیمه با رعایت ادب و احترام، رویدادهای ناگواری که در هر لحظه و برای هر شخصی ممکنه بروز پیدا کنه رو برای مخاطب خودش تصویر سازی می‌کنه‌. رویدادهایی مانند بیماری، مرگ، تصادف، آتش‌سوزی و …. در ظاهر شاید این کار صحیح بنظر نرسه، اما زمانی که خدای ناخواسته هر کدوم از این خطرات برای مخاطب بروز پیدا کنه، نماینده تبدیل به فرشته نجات اون میشه.
شما برای تبدیل شدن به نماینده فروش یکی از شرکت‌های بیمه به صورت رسمی مسیر سختی در پیش دارید، اول اینکه شرکت‌های معتبر بیمه در حال حاضر نماینده جدیدی جذب نمی‌کنند و فقط در صورت داشتن پارتی کلفت یا پرتفوی فوق العاده می‌تونید وارد مراحل جذب این شرکت ها بشید. تازه اگر از این مرحله بتونید به سلامت رد بشین در مرحله دوم بایستی دوره‌های مختلف آموزشی رو گذرونده و در آزمون و مصاحبه‌های مختلف شرکت کنید و حداقل امتیاز لازم رو برای دریافت نمایندگی بیمه به دست بیارین.
در مرحله سوم نیازمند تامین مکان نمایندگی بیمه و ایجاد ارتباط با شعب شرکت بیمه هستید و با اخذ پروانه نمایندگی تازه در ابتدای این مسیر دشوار نمایندگی بیمه قرار می گیرید. تا اینجای کار با فرض داشتن پارتی و … بطور متوسط شش ماه زمان گذاشتین.
حالا با داشتن پروانه نمایندگی، مصائب شما آغاز میشه. تجهیز دفتر و هزینه های اون، گرفتن نیروی کار و هزینه‌های جاری، آموزش نیروها و ایجاد ارتباط با شعبه، اختلاف قیمت های اعلامی به مشتری و قیمت‌های صدور به علت نا آشنایی با نحوه قیمت‌گذاری، نرخ‌شکنی همکاران بیمه‌ای، بیمه تامین اجتماعی، مالیات، منفی شدن پرتفو، پاسخگویی به بازرسی شرکت بیمه و بیمه مرکزی، پرداخت خسارت به خاطر اشتباه در صدور بیمه نامه، پیگیری پرداخت اقساط معوق و چک‌های برگشتی بیمه‌گزاران و بسیاری از مشکلات دیگر که حداقل ۱۸ ماه تا عادی شدن شرایط شما در آغاز کار طول می‌کشه.
اگر بودجه لازم برای طی این ماه‌ها و ارتباط لازم برای جذب مشتریان رو داشتید شما موفق شدید به نقطه صفر برسید، اشتباه نکنید این نقطه، نقطه سر به سر نیست، نقطه صفر دقیقاً جائیه که می‌تونین روی درآمدتون (نه سود) از نمایندگی بیمه حساب کنید و تازه حداقل یک سال طول می‌کشه که به نقطه سر به سر برسید.
خدا قوت، الان شما سه سال دوام آوردین و می‌تونید به نمایندگی بیمه به عنوان یک شغل پایدار حساب کنید!
سوال اینجاست آیا شما کسی هستین که ۳ سال روی یک کار تمرکز کنید؟ پول کافی برای این سرمایه‌گذاری رو دارید؟ مصائب و مشکلات هر روزه صنعت بیمه شما رو خسته نمی‌کنه؟ و کلی سوال دیگه که می‌تونه شما رو حتی از فکر کردن به این شغل منصرف کنه.
پیشنهاد ما اینه که برای خودتون زحمت و هزینه گزاف نتراشید، با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از اندیشه‌های جدید، همه این مشکلات راه حل کوتاه، کم هزینه و ثمر بخشی دارن. برای این کار کافیه فرم اخذ نمایندگی فروش ما رو تکمیل کنید و از همین لحظه نماینده فروش بیمه بشین.
به محض دریافت نمایندگی فروش، ما در تمام مراحل فروش بیمه نامه در کنار شما خواهیم بود. از آشنایی با صنعت بیمه و انواع بیمه نامه تا چگونگی جذب و نگهداری مشتری، طی همکاری با ما تمام ریسک‌ها و تهدیداتی که در بالا ذکر شد، تبدیل به فرصتی برای شما میشه.
دیگه مشکلی به نام هزینه دفتر نمایندگی، پرسنل، ارتباط با شعبه، بیمه تامین اجتماعی، مالیات و … ندارید و تامین تمام این هزینه‌ها و انجام کلیه‌ امور به عهده ماست. شما صرفا از ارتباطات خودتون برای فروش استفاده می ‌کنید و کارمزد خودتون رو براساس توافق انجام شده بر مبنای آیین‌نامه کارمزد نمایندگی رسمی بیمه (آیین‌نامه شماره ۸۳ بیمه مرکزی) دریافت می‌کنید.
پس بدون اتلاف هزینه و زمان ثبت نام کنید.

[user_registration_form id=”4906″]