سفر و یا مسافرت به جابه جایی انسان از محلی به محل دیگر به منظور خاص مانند تفریح، کار و …. می‌گویند. سفر می‌تواند با و یا بدون وسیله نقلیه صورت گیرد. مسافرت هر چه قدر هم که کوتاه باشد، برای سلامتی انسان مفید است. سفر و مسافرت در احکام دینی ما نیز بسیار توصیه شده است. از فواید سفر برای انسان می‌توان به :

بیمه مسافرتی , خرید آنلاین بیمه مسافرتی

  • تقویت ایمنی بدن

سفر انسان را در معرض محیط های مختلف قرار می‌دهد که این مساله موجب می‌شود تا سیستم امنیتی بدن شما توانایی مقابله لا انواع شرایط را داشته باشد.

  • پایین آمدن سطح استرس

سفر، باعث ایجاد شادی در شما و کاهش افسردگی در شما می‌شود. سه روز بعد از تعطیلات مسافران احساس راحتی، استراحت کافی و حال بهتر داشته اسند.

  • سلامت مغز

در مسافرت ذهن باز می‌شود، با افراد جدید ملاقات می‌کنیم و با شرایط جدید سازگار می‌شویم. مطالعات نشان داده است که ربطه مستقیمی‌میان میزان سفر و خلاقیت وجود دارد.

بیمه مسافرتی

هماطور که گفته شد، سفر برای سلامتی و روحیه انسان مفید است اما ممکن است در سفراتفاقات پیش بینی نشده و ناگواری نیز بیافتد. به همین منظور بیمه ای تحت عنوان بیمه سفربیمه سفر به منظور محافظت از مسافران در برابر خطرات احتمالی سفر به کار برده می‌شود.

بیمه مسافرتی , خرید آنلاین بیمه مسافرتی

چرا بیمه مسافرتی

تصور کنید می‌خواهید به یک کشور خارجی سفر کنید. همه وسایل و نیاز های خود را آماده کرده اید. همه چیز آماده است اما استرس و نگرانی های ذهنی در شما وجود دارد و به این فکر می‌کنید که اگر اتفاقی بیافتد چی؟

از طرفی مطمئن نیستین که آیا بیمه مسافرتی لازم است یا خیر؟

با ما همراه باشید تا دلایل ضروری بودن بیمه مسافرتی را بررسی کنیم.

  • مقرون به صرفه بودن

در ابتدا خرید بیمه مسافرت یک هزینه اضافی تلقی می‌شود ولی با کمی‌توجه و فکر متوجه می‌شوید که ممکن است کمی‌هزینه داشته باشد ولی کاملا مفید است.

  • نمی‌توانید پیش بینی کنید

هیچکس نمی‌تواند آینده را پیش بینی کند و همانطور که گفته شد هر اتفاقی ممکن است در طول یک سفر برای شما بیافتد. پس لازم است که حتما یک بیمه برای مسافرت خود داشته باشید

  • آرامش ذهنی

هدف از سفر کردن به آرامش رسیدن و استراحت کردن است. ولی استرس اتفاقات ناگوار همیشه همراه ما است. با بیمه سفر این استرس را به صفر برسانیم

  • اجباری بودن

در خیلی از سفارت خانه ها خرید و داشتن بیمه سفر الزامی‌و اجباری است.

بیمه مسافرتی , خرید آنلاین بیمه مسافرتی

 

پوشش های بیمه مسافرتی

منظور از پوشش، خساراتی است که در صورت وقوع توسط شرکت بیمه حمایت خواهند شد.

هزینه های پزشکی: تمامی‌هزینه های پزشکی که در اثر بیماری و یا حوادث و صدمات انجام شوند، توسط شرکت بیمه پرداخت می‌شود.

هزینه های دندانپزشکی: در این مورد تنها هزینه های الزامی‌پرداخت می‌شود.

هزینه دارو: در صورت مفقود شدن داروهای مسافر و با شرط اینکه مصرف آن ها ضروری باشد، شرکت بیمه باید هزینه ارسال مجدد دارو ها را پرداخت کند

هزینه بازگشت: در صورتی که بنا به هر دلیلی مسافر می‌بایست بیش از ۱۰ روز در بیمارستان بررسی شود، شرکت بیمه موظف است تا هزینه بازگشت شخص مسافر و یک همراه را بپردازد.

خرید آنلاین بیمه مسافرتی

کاربران سایت بی بیم می توانند بصورت آنلاین سفارش خرید بیمه نامه مسافرتی را ثبت نمایند. در صورت بروز هر گونه مشکل در خرید بیمه مسافرتی با کارشناسان فروش بی بیم تماس حاصل نمائید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *