بیمه خودرو

خودرو خود را با ما بیمه کنید

بیمه شخص ثالث

برای همه ما، ماشین یکی از دارایی‌های اصلی و یکی از مهمترین وسایل حمل و نقل شهری و بین شهری به شمار می‌رود. این روزها و با رونق گرفتن استفاده از تاکسی‌های اینترنتی نیز، خودروها وسیله کسب و کار بخش زیادی از افراد جامعه شده اند. همه این‌ها نشنان دهنده اهمیت خودروها در زندگی ماست.

این حجم از استفاده از خودرو و عواملی همچون استاندارد نبودن خودروها، مسیرها و … سبب رخ دادن تعداد زیادی از تصادفات رانندگی و خسارتهای بدنی و مالی شده است. شرکت‌های بیمه به منظور جبران این خسارت‌ها بیمه‌های خدرو را در سه دسته زیر به دارندگان وسیله نقلیه ارائه می‌کنند.

بیمه شخص ثالث

بیمه شخص ثالث به منظور جبران هزینه‌ خسارت‌های ناشی از یک حادثه رانندگی توسط شرکت‌های بیمه ارائه می‌شود. این بیمه‌نامه بر اساس قراردادی بین مالک خودرو(شخص اول) و بیمه گذار(شخص دوم) تنظیم می‌شود و در آن بیمه گذار مسئولیت جبران خسارتهای وارده بر شخص ثالث که بر اثر تصادف با خودروی بیمه شده وارد شده است، برعهده می‌گیرد.

بیمه بدنه

به واسطه قرارداد بیمه بدنه بین بیمه گر(مالک خودرو) و بیمه‌گذار(شرکت بیمه)، خودروی بیمه شده در مقابل حوادثی مانند سرقت، انفجار، آتش سوزی، صاعقه و تصادف تحت پوشش بیمه‌ای قرار می‌گیرد. بر اساس این بیمه نامه، شرکت بیمه خسارت‌های ناشی از خطرات شامل دستمزد، تعمیرات و ارزش لوازم یدکی را به قیمت روز حادثه پرداخت خواهد کرد.

بیمه بدنه - بی بیم

بیمه حوادث راننده

اگر شما هم بخش زیادی از زمان خود را در حال رانندگی و در جاده‌ها می‌گذرانید و همیشه نگران اتفاقاتی هستید که ممکن است موجب خسارت‌ مالی و جانی یا از کارافتادگی شما شود، توصیه ما به شما تهیه بیمه حوادث راننده است. بر اساس این بیمه‌نامه، بیمه‌گر متعهد می‌شود غرامت مربوط به فوت یا نقص عضو راننده را تحت پوشش قرار دهد.

بیمه حوادث راننده

اگر شما هم به دنبال تهیه بیمه‌نامه های شخص ثالث، بدنه و حواث راننده هسنید، می‌توانید با شماره‌ی ۲۲۲۲۸۵۰۸ تماس حاصل فرمایید یا عدد ۶ را به شماره ۰۲۱۲۲۲۲۸۵۰۸ ارسال نمایید. همکاران ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

فرایند صدور بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه و بیمه حوادث راننده

فرایند صدور بیمه‌های شخص ثالث، بیمه بدنه و بیمه حوادث راننده

مدارک لازم جهت صدور بیمه‌های شخص ثالث، بیمه بدنه و بیمه حوادث راننده

فرم پیشنهاد بیمه خودرو

جهت دریافت فرم پیشنهاد بیمه عمر اینجا کلیک کنید.