بیمه آتش سوزی , بیمه آتش سوزی انبار , بیمه آتش سوزی انبار ها
شناسه پست: 4221
بازدید: 805

هر از چندگاهی اخباری مبنی بر آتش سوزی انبار مواد اولیه یا انبار ذخیره کالای صنوف مختلف در رسانه ها شنیده می شود. این اخبار زنگ خطری برای تمام تجار و افرادی هست که انبار دارند تا با تهیه بیمه آتش سوزی انبارها خود را در برابر حوادث این چنینی ایمن نمایند. با اینکه هزینه بیمه آتش سوزی انبارها در مقایسه با مبلغ سرمایه ای که در انبار ها کالا دپو شده است خیلی ناچیز است اما صاحبان انبار و کسانی که نسبت به اجاره این انبار ها اقدام می کنند در تهیه بیمه نامه کاهلی انجام می دهند و پس از بروز حوادث ناگوار با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم خواهند کرد و با حسرت اینکه چرا انبار خود را بیمه نکرده اند تا پایان عمر عذاب خواهند کشید.

ما در این مطلب از سایت بی بیم بنا داریم تا به تمامی سوالات شما کاربران عزیز در زمینه تهیه بیمه آتش سوزی انبارها پاسخ دهیم تا با خیالی آسوده نسبت به تهیه بیمه نامه اقدام نمایند.

بیمه آتش سوزی , بیمه آتش سوزی انبار , بیمه آتش سوزی انبار ها

بیمه آتش سوزی از قدیمی ترین شاخه های صنعت بیمه در کشور است. شرکت بیمه آسیا نیز در همین رابطه طرح های مختلفی ارائه کرده است برای مثال طرح بیمه آتش سوزی منازل، بیمه آتش سوزی مراکز صنعتی، مراکز غیر صنعتی و بیمه آتش سوزی انبار ها برخی از آن طرح ها هستند .

انواع بیمه آتش سوزی انبار ها بیمه آسیا

بیمه آتش سوزی انبار ها بیمه آسیا در دو نوع ارائه می شود. که بیمه گذار می تواند با توجه به انتخاب خودش یکی ار طرح های زیر را برگزیند.

بیمه نامه اظهارنامه ای (شناوری) : برای اماکنی که موجودی در آنها دائما در حال تغییر است این بیمه نامه به بیمه گذار توصیه می شود. انبار هایی که با تعیین حداکثر سقف مورد تعهد و اعلام موجودی کالای ها بصورت دوره های ماهانه و سه ماهه، می توانند از این بیمه نامه که پوشش مناسب و مطمئنی دارند بهره بگیرند.

خرید این بیمه نامه به علت تنوع واحدهای صنعتی، پیچیدگی فعالیت ها و حجم مبادلات و کالاهایی که هر روز به انبار وارد یا خارج می گردد و همچنین برای کنترل تورم قیمت ها در کوتاه مدت به صاحبان صنایع و کالاها این فرصت را می دهد که در صورت وقوع آتش سوزی سرمایه آنها به روز شده باشد.

در این نوع از بیمه نامه، شرکت بیمه می تواند حق بیمه موقت را بر اساس ۱۰۰ درصد یا ۷۵ درصد حق بیمه سالیانه محاسبه و دریافت نماید و در پایان زمان اعتبار بیمه نامه، حق بیمه قطعی با توجه شرایط عمومی بیمه نامه و اظهار نامه هایی که از سمت بیمه گذار دریافت گردیده است محاسبه و دریافت می شود.

بیمه آتش سوزی با مبلغ ثابت : این نوع بیمه نامه ها خسارت ناشی از آتش سوزی را نسبت به سال بیمه شده و مبلغ مندرج در بیمه نامه و به میزان زیانی که به بیمه گذار در پی حادثه وارد شده است پرداخت خواهند کرد.

بیمه آتش سوزی , بیمه آتش سوزی انبار , بیمه آتش سوزی انبار ها

مبلغ حق بیمه آتش سوزی انبار به چه صورتی محاسبه می شود ؟

این سوالی است که اغلب مشتریان از ما معمولا می پرسند و در پاسخ به این سوال باید خدمت شما عرض کنیم قیمت این نوع بیمه نامه ها پس از بازدید توسط کارشناس با توجه به نوع کالا، میزان گنجایش انبار، لوازم اطفای حریق و … اعلام خواهد شد.

فرق بین انبارهای عمومی و انبارهای اختصاصی در بیمه آتش سوزی چیست ؟

انبار اختصاصی به انباری اطلاق می گردد که خارج از انبارهای گمرکی و کالای گمرک نشده متعلق به شخصی خاص است که با شرایطی مقرر و از یک نوع کالا در آنها نگهداری می شود. اما انبارهای عمومی بدین گونه نیستند و کالاهای متنوعی در آنها بصورت امانت دپو و نگهداری می شود.

برای خرید بیمه آتش سوزی انبار کافیست با همکاران ما تماس بگیرید

تلفن: ۲۲۲۲۸۵۰۸

آدرس: میرداماد، میدان مادر، نبش خیابان وزیری پور، ساختمان ۷۰۷، طبقه ۲، واحد ۳۰