بیمه آتش سوزی

خانه خود را با ما بیمه کنید

بیمه آتش سوزی

برای همه ما، آتش‌سوزی نماد یک حادثه تلخ و دردناک است. حادثه ای که انسان در آن شاهد از دست رفتن بخش زیادی از سرمایه و دارایی خود است و توان انجام کاری برای جلوگیری از آن را هم ندارد. شاید وقوع آتش سوزی تلخ باشد ولی می‌توان میزان این تلخی را با داشتن یک بیمه مناسب آتش سوزی کاهش داد. بر اساس این بیمه‌نامه‌ها شرکت‌های بیمه علاوه بر آتش سوزی در مقابل خطراتی همچون انفجر و صاعقه نیز متعهد به جبران خسارت‌های وارده می‌شوند.

علاوه بر سه خطر اصلی خطرتی همچون سیل، زلزله، سرقت با شکست حرز، ترکیدگی لوله‌های آب و … نیز از جمله خطرهای فرعی تحت پوشش بیمه آتش سوزی به شمار می‌رود.

شرکت‌های بیمه داخلی، خدمات بیمه آتش سوزی را در چهار دسته کلی واحدهای مسکونی، مراکز صنعتی، مراکز غیرصنعتی و انبارها به مشتریان خود ارائه می‌دهند.

اگر شما هم به دنبال تهیه بیمه‌نامه های آتش سوزی با قیمت هستید، می‌توانید با شماره‌ی ۲۲۲۲۸۵۰۸ تماس حاصل فرمایید یا عدد ۷ را به شماره ۰۲۱۲۲۲۲۸۵۰۸ ارسال نمایید. همکاران ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

بیمه آتش‌سوزی واحدهای مسکونی

بیمه آتش‌ سوزی واحدهای مسکونی در سه نوع منازل مسکونی، مجتمع‌های مسکونی و جامع منازل مسکونی است.

منازل مسکونی

به موجب این قرارداد ساختمان یک منزل مسکونی، تاسیسات و اثاثیه منزل، مشاعات و مشترکات تحت پوشش خدمات بیمه‌ای قرار می‌گیرد.

بیمه آتش سوزی منزل مسکونی , بیمه آتش سوزی , خرید بیمه آتش سوزی , خرید اینترنتی بیمه آتش سوزی

مجتمع‌های مسکونی

موارد بیمه شده به واسطه این قرارداد، مشابه موارد بیمه آتش سوزی منازل مسکونی است. بیمه آتش‌سوزی مجتمع‌های مسکونی توسط هیئت‌مدیره یا مدیر ساختمان تهیه می‌گردد.

بیمه آتش سوزی منزل مسکونی , بیمه آتش سوزی , خرید بیمه آتش سوزی , خرید اینترنتی بیمه آتش سوزی

جامع منازل مسکونی

در بیمه‌نامه جامع منازل مسکونی علاوه بر پوشش خطرات اصلی و فرعی، مواردی همچون مسئولیت مدنی بیمه‌گذار در مقابل خسارت‌های وارده به اشخاص، غرامت فوت و هزینه پزشکی بیمه‌گذار و همسرش که بر اثر حادثه رخ می‌دهد، تحت حمایت بیمه‌ای قرار می‌گیرد.

بیمه آتش سوزی منزل مسکونی , بیمه آتش سوزی , خرید بیمه آتش سوزی , خرید اینترنتی بیمه آتش سوزی

بیمه آتش سوزی مراکز صنعتی و غیرصنعتی

بیمه آتش سوزی مراکز صنعتی

در این بیمه‌نامه خطرات موجود در یک مرکز صنعتی مانند کارخانه زیر چتر حمایت بیمه قرار خواهد گرفت. در یک کارخانه می‌توان ساختمان‌ها، ماشین‌آلات، مواد اولیه، ابزارآلات، تاسیسات، لوازم اداری و … را بیمه کرد و به موجب آن شرکت بیمه‌گر متعهد می‌شود که خسارت وارده ناشی از خطرات را جبران نماید.

بیمه آتش سوزی منزل مسکونی , بیمه آتش سوزی , خرید بیمه آتش سوزی , خرید اینترنتی بیمه آتش سوزی

بیمه آتش‌سوزی مراکز غیرصنعتی

تمامی مراکز تجاری مانند مراکز تفریحی، ورزشی، کارگاه‌ها و فروشگاه‌ها می‌توانند از خدمات بیمه آتش سوزی مراکز غیرصنعتی استفاده نمایند.

بیمه آتش‌سوزی انبارها

بیمه آتش سوزی انبارها

انبارها مهمترین واحدهای تجاری در کسب و کارهای مختلف به شمار می‌روند چرا که بخش زیادی از محصولات و مواد اولیه مورد نیاز هر صنعت در انبارها نگهداری می‌شود. به منظور جبران خسارت‌های وارده به انبارها شرکت‌های بیمه، بیمه آتش سوزی انبارها را در دو نوع زیر به مشتریان خود پیشنهاد می‌دهند:

بیمه آتش سوزی , خرید بیمه آتش سوزی , خرید آنلاین بیمه آتش سوزی

مبلغ بیمه شده ثابت

در این روش بیمه‌گر و بیمه‌گذار بر سر یک موجودی ثابت توافق کرده و تا پایان مدت بیمه، خسارت‌های وارده متناسب با این مبلغ از طرف بیمه‌گر جبران خواهد شد.

بیمه‌نامه اظهارنامه‌ای شناور

در این نوع بیمه، بیمه‌گذار به صورت ماهیانه و یا فصلی موجودی انبار و حداکثر سقف موردتعهد خود را به بیمه‌گر اعلام کرده و در این صورت می‌تواند پوشش مناسب و مطمئن تری دریافت کند و در صورت افزایش یا کاهش موجودی انبار متضرر نشود.